середа, 15 березня 2017 р.

9 березня минає 203 річниця від народження світового генія,  мислителя, художника, безсмертного Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Який своїм особливим стилем довів, що боротьба одночасно в ім’я мистецтва та на благо нації можлива, адже успіх поета та художника криється саме в його геніальності та доступності віршових та мистецьких творів, у розумінні людського горя, та безмежної любові до України, далекоглядності великого пророка. 
 У сільській бібліотеці пройшов концерт. Участі у якому брали: працівники бібліотеки, працівники будинку культури, учні білівської школи, вихованці дошкільного навчального закладу «Сонечко», а також аматорський хор будинку культури.
Хор виконав пісні; «Думи мої думи», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Зоре моя вечірняя» - соліст Наталія Баюк, «Зацвіла в долині червона калина», «Бандуристе орле сизий», «Поклін тобі Тарасе», «Заповіт». Школярі співали пісні, розказували вірші Шевченка і показали  сценку «дружба Тарасика і його сусідки Оксани». Дошкільнята виконали танці під назвами «Україна це ми», «Український танець».

Немає коментарів:

Дописати коментар