четвер, 30 липня 2015 р.

Праведник віри

  29 липня 2015 року виповнюється 150 років від дня народження очільника греко-католицької церкви Митрополита Андрея Шептицького
Праведник віри - таким знають Шептицького в усьому світі. А для України Митрополит Андрей - одна з найвеличніших постатей української церкви. Його вчинками завжди керували любов до людей, правди та чесності, і, мабуть, саме тому Андрей Шептицький здобув повагу та любов українців.  
Вшановуючи 150-ти річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького у співпраці працівників бібліотеки і вчителя християнської етики Савіцької Т. І. проведено урок історичної правди "Андрій Шептицький: владика нескорених духом"
Учасники через дійство та пісні передали присутнім дух життя Андрея Шептицького, його дитинство, юність та доросле життя. Учасники намагався виступити так, щоб кожне слово дійшло до глибини душі присутніх, залишило там слід і бажання наслідувати таку велику особистість як митрополит Андрей. 
Присутні на уроці історичної правди переглянули віртуальну викладку книг: "Андрей Шептицький: реалії хресного ходу" і зав бібліотекою ознайомила з бібліографічною довідкою "Митрополит Андрей Шептицький - душ пастир свого народу"

Немає коментарів:

Дописати коментар