четвер, 30 липня 2015 р.

Праведник віри

  29 липня 2015 року виповнюється 150 років від дня народження очільника греко-католицької церкви Митрополита Андрея Шептицького
Праведник віри - таким знають Шептицького в усьому світі. А для України Митрополит Андрей - одна з найвеличніших постатей української церкви. Його вчинками завжди керували любов до людей, правди та чесності, і, мабуть, саме тому Андрей Шептицький здобув повагу та любов українців.  
Вшановуючи 150-ти річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького у співпраці працівників бібліотеки і вчителя християнської етики Савіцької Т. І. проведено урок історичної правди "Андрій Шептицький: владика нескорених духом"
Учасники через дійство та пісні передали присутнім дух життя Андрея Шептицького, його дитинство, юність та доросле життя. Учасники намагався виступити так, щоб кожне слово дійшло до глибини душі присутніх, залишило там слід і бажання наслідувати таку велику особистість як митрополит Андрей. 
Присутні на уроці історичної правди переглянули віртуальну викладку книг: "Андрей Шептицький: реалії хресного ходу" і зав бібліотекою ознайомила з бібліографічною довідкою "Митрополит Андрей Шептицький - душ пастир свого народу"

середа, 22 липня 2015 р.

Літечко-літо мудрістю книг зігріте

Заходьте до нас - не пошкодуєте, 
на вас чекає викладка книг 
"Казка плюс пригода - читаю з насолодою" 

пʼятниця, 17 липня 2015 р.

Майстер-клас в бібліотеці: ляльки-мотанки



Кожна дівчинка любить ляльки: може з лялькою гратись годинами, шити одяг, відтворювати життя сім’ї. Є улюблені ляльки. Іграшка прийшла до нас з глибини віків. Їх ліпили з глини, вирізали з дерева й каменю, кори дерев, соломи, сіна. Пізніше, коли з’явилась тканина, з льону й коноплі робили для дітей ляльки, що служили оберегом дитини. У кожного народу є свої ляльки, історія, традиції ляльок, символіка теж своя. 
      15 липня в читальному залі бібліотеки-філії с. Біла проведено майстер-клас "Лялька-мотанка - оберіг української душі". Дівчата робили ляльки-мотанки власноруч. У кожної дівчинки вийшла своя, не схожа на інші, лялька, зі своїм характером: у кого принцеса, у кого українська молодичка у плахті, хустці. Плахта й джинсова була. Дівчатка залишили  ляльки, які вони із задоволенням створили, на виставці, щоб читачі бібліотеки мали можливість ознайомитись з цим цікавим видом рукоділля. Разом з бібліотекарями передивились презентації про історію ляльки-мотанки.